Системи контролю та управління доступом

Ми готові підібрати обладнання під будь-які потреби замовника з урахуванням його фінансових можливостей. Монтаж системи контролю і управління доступом проводиться з використанням сучасних матеріалів і високонадійних технологій

ДЛЯ ЧОГО ПОТРІБНІ СИСТЕМИ КОНТРОЛЮ ТА УПРАВЛІННЯ ДОСТУПОМ?

Системи контролю і управління доступом створюються, як правило, на промислових підприємствах, складських комплексах, в офісах і гаражах з метою обмеження доступу в різні зони з підвищеними вимогами до безпеки, тарифікації послуг, контролю робочого часу.

Різні виконавчі пристрої дозволяють чітко розмежувати доступ і проконтролювати дії персоналу і гостей території (будівлі). Основні застосовувані пристрої: турнікети та повнозростові турнікети, турнікети-триподи, елекромеханічні та елекромагнітні замки, засувки, шлагбауми, паркомати.

ПРО НАШ СЕРВІС ЗІ ВСТАНОВЛЕННЯ СИСТЕМИ

Наша компанія використовує новітні розробки в сфері систем контролю доступу, представлені на українському та світовому ринку. Ми пропонуємо системи різного рівня складності: від звичайного відеодомофона на одні двері, до систем з великою кількістю точок проходу на декількох територіально рознесених об'єктах. Кількість користувачів для однієї системи складає від 5 до 15000 чоловік.

Виконуємо роботи з технічного обслуговування, ремонту систем контролю і управління доступом, змонтованих нашою компанією. Приймаємо на технічне обслуговування системи змонтовані іншими фахівцями.

Всі поставлені завдання виконуються з відповідальністю і розумінням потреб наших клієнтів, що дозволяє нам створювати надійні, гнучкі та зручні в користування системи управління і контролю доступом.

Охорона

Охоронна сигналізація (ОС) в залежності від покладених завдань дозволяє захистити практично будь-які приміщення і території.

Відеоспостереження

Монтаж відеоспостереження проводиться з використанням сучасних матеріалів і високонадійних технологій

Всі роботи виконуються «під ключ»

від

10000

грн.

Досвід роботи

28

років

Персонал фірми - це професіонали, готові виконати роботу будь-якої складності

Власний

Центр
Розробки

Більшість нових розробок ми тестуємо самі в лабораторних умовах

Більше

5000+

задоволених клієнтів

Це кращий показник нашої роботи

100%

Матеріальна
відповідальність

Ми несемо відповідальність перед своїми клієнтами

Оформити заявку

Хочете ми вам передзвонимо?

Надішліть запит для уточнення інформації