ТОВ НАУКОВО - ВИРОБНИЧА ФІРМА

ГРУПА КОМПАНІЙ "ПРОВА" І ПОЖНАГЛЯД-СЕРВІС"

Науково-виробнича фірма «Пожнагляд-Сервіс» була створена в 1992 році і з того часу результативно працює на ринку охоронних послуг. Персонал фірми - це професіонали, які готові виконати роботу будь-якої складності.

На основі багаторічного досвіду роботи ТОВ НВФ «Пожнагляд-Сервіс» кваліфіковано, швидко і вигідно для вас проведе весь комплекс послуг: проектування, установка і обслуговування систем безпеки. У нашому розпорядженні системи будь-яких типів - як автономні, так і з підключенням на пульт централізованого спостереження (ПЦС). Також наша фірма може надати вам послуги фізичної охорони і охорони за допомогою пульта централізованого спостереження.

Пульт обладнаний передовими технічними засобами, які працюють по радіоканалу на виділених частотах, в мережі стільникового зв'язку GSM (GPRS) і радіомережі "Банкомзв'язок".

Cлужба фізичної охорони набирається з числа колишніх працівників силових структур та молодих людей, які відслужили строкову службу в Збройних Силах України, МВС України. Для посилення наряду фізичної охорони (при виникненні нештатних ситуацій або надходження сигналу "Тривога"), черговим оператором направляється група оперативного реагування, а при необхідності - наряд МВС.

Досвід роботи

28

років

Персонал фірми - це професіонали, готові виконати роботу будь-якої складності

Власний

Центр
Розробки

Більшість нових розробок ми тестуємо самі в лабораторних умовах

Більше

5000+

задоволених клієнтів

Це кращий показник нашої роботи

100%

Матеріальна
відповідальність

Ми несемо відповідальність перед своїми клієнтами

Хочете ми вам передзвонимо?

Надішліть запит для уточнення інформації

Оформити заявку