ПОЖЕЖНА СИГНАЛІЗАЦІЯ ВІД ГРУПИ КОМПАНІЙ ПРОВА І ПОЖНАГЛЯД-СЕРВІС

Ми готові підібрати обладнання під будь-які потреби замовника з урахуванням його фінансових можливостей. Монтаж пожежної сигналізації проводиться з використанням сучасних матеріалів і високонадійних технологій

ЯК ВЛАШТОВАНА ПОЖЕЖНА СИГНАЛІЗАЦІЯ?

Установка пожежної сигналізації доцільна в тих випадкпх, коли мова йде про офіси і складські приміщення, виробничі цехи і торгівельні майданчики. З іншого боку установкою пожежної сигналізації не можна нехтувати і тоді, коли мова йде про житлові котеджі.

На сьогоднішній день існує величезна різноманітність пожежних систем, тому кожен споживач може знайти ту, яка задовольнить всі його потреби. У будь-якому випадку основним елементом пожежної сигналізації та її обладнанням є сенсори.

Види сенсорів:

● Активні;
● Пасивні.

Досвідчені фахівці компанії «Пожнагляд-Сервіс» зроблять якісний монтаж вашої пожежної сигналізації в найкоротші терміни і допоможуть підібрати оптимальне обладнання.

Пасивні сенсори реагують на зміну параметрів навколишнього середовища, а активні самі генерують ці параметри і відстежують їх коливання. Одні сенсори можуть реагувати на один-два параметра, а інші аналізують цілий спектр таких показників, як температура навколишнього середовища, вологість, задимлення і т.д. Активні і пасивні датчики швидко реагують на будь-які зміни, що дозволяє їм виявити осередок загоряння на самому ранньому етапі.

Купуючи просту або складну систему пожежної сигналізації необхідно пам'ятати, що її монтаж не терпить аматорського підходу і вимагає рук досвідчених фахівців. Адже від правильного монтажу та налаштування сигналізації залежить її безперебійна і правильна робота. В процесі установки пожежної сигналізації важливий будь-який момент, починаючи з правильного проектування системи, закінчуючи вибором проводів і кабелів.

Проектування

ПОЖЕЖНА СИГНАЛІЗАЦІЯ
СИСТЕМИ ПОЖЕЖОГАСІННЯ

Якщо розглядати установку пожежної сигналізації покроково, то першим основним етапом є проектування пожежної сигналізації для даного приміщення або будівлі

СИСТЕМИ ПОЖЕЖОГАСІННЯ

В наш час питання безпеки стоять на першому місці, шкода завдається зовнішніми факторами може призвести до небажаних наслідків і втрат

Дослідження показують, що найбільша кількість жертв при виникненні пожежі виникає, як правило, не в наслідок самого загоряння, а через їхнє несвоєчасне оповіщення та евакуації. Слід зазначити, що управління людьми в надзвичайних ситуаціях є вельми складним, особливо, якщо мова йде про великі скупчення людей.

СИСТЕМИ ОПОВІЩЕННЯ І УПРАВЛІННЯ ЕВАКУАЦІЄЮ

Необхідним елементом будь-якої системи пожежної безпеки є системи оповіщення та управління евакуацією (СОУЕ). Це особливий тип пристроїв, який призначений для інформування співробітників підприємства про виникнення пожежі. Завдяки такій системі люди можуть на самій ранній стадії виникнення вогнища покинути небезпечну зону і уникнути негативних наслідків.

Системи оповіщення про пожежу та управління евакуацією людей (СОУЕ) на даний момент стали невід'ємною частиною більшості будівель різного призначення. Серед подібних об'єктів можна перерахувати торговельні центри, адміністративні, житлові будівлі, аеропорти, вокзали, школи, лікарні і т.д.

Таким чином основним засобом управління людьми в надзвичайних ситуаціях стають саме СОУЕ. На даний момент основним документом при проектуванні таких систем є ДБН В.1.1-7-2002 (Україна). У даних документах наводяться всі вимоги до проектування і використання СОУЕ.

Згідно даних нормативних документів СОУЕ повинні забезпечувати своєчасну передачу інформації про виникнення пожежі або іншої надзвичайної ситуації, тим самим сприяти евакуації людей з небезпечної території.

Всі роботи виконуються «під ключ»

Досвід роботи

28

років

Персонал фірми - це професіонали, готові виконати роботу будь-якої складності

Власний

Центр
Розробки

Більшість нових розробок ми тестуємо самі в лабораторних умовах

Більше

5000+

задоволених клієнтів

Це кращий показник нашої роботи

100%

Матеріальна
відповідальність

Ми несемо відповідальність перед своїми клієнтами

Оформити заявку

Хочете ми вам передзвонимо?

Надішліть запит для уточнення інформації