Проектування пожежної сигналізації та систем пожежогасіння

Оснащення об'єкту пожежною сигналізацією складається з декількох етапів. Якщо розглядати установку пожежної сигналізації покроково, то першим основним етапом є проектування пожежної сигналізації для даного приміщення або будівлі

ПІДГОТОВЧІ РОБОТИ

Проектування пожежної сигналізації здійснюється індивідуально для кожного об'єкта, але на основі вимог НПБ (норми пожежної безпеки), з урахуванням вимог правил встановлення електрообладнання та ГОСТів. Тому складання проекту пожежної сигналізації займає деякий час і реалізується в кілька етапів.

Проектування пожежної сигналізації починається з вивчення об'єкта. Професійний інженер виїжджає на огляд об'єкта, оцінює розміри, планування, особливості конструкцій і т.д., щоб визначити обсяг робіт та необхідне обладнання.

Перед початком проектування пожежної сигналізації необхідно визначити ділянки приміщення або будівлі, найбільш схильні до ризику загоряння, найбільш небезпечні зони.

На ці зони необхідно буде звернути особливу увагу і врахувати їх при складанні проекту пожежної сигналізації. Далі можна починати складати проект пожежної сигналізації і готувати документацію, необхідну для посвідчення дотримання пожежних норм на даному об'єкті.

Телефонуйте! Ми зможемо підібрати відповідний вам варіант захисту.

ПРО НАШ СЕРВІС ПО ПРОЕКТУВАННЮ

Найкращий спосіб заощадити кошти не економлячи на безпеці - це довірити такий важливий етап оснащення об'єкта пожежною сигналізацією професіоналам в цій області. Компанія «Пожнагляд-Сервіс» вже багато років займає лідируючі позиції в рейтингу компаній по встановленню та проектування систем пожежної сигналізації.

Ми заслужили довіру клієнтів професійним підходом і якісним виконанням всіх видів пропонованих робіт. Ми маємо в своєму розпорядженні власне проектне бюро, досвідчені інженери якого виконають проектування пожежної сигналізації для будь-якого об'єкта швидко і якісно.

До того ж ці види робіт вимагають обов'язкового ліцензування. Нашою організацією отримані всі Ліцензії МНС на виконання проектування та виконання монтажних робіт, а також для проведення сервісного обслуговування пожежної сигналізації.

Проектування системи пожежної сигналізації поряд з вибором оптимального обладнання має особливу важливість в процесі оснащення приміщення сигналізацією. Проект пожежної сигналізації - це облік кожної деталі, розташування кожного датчика, траєкторії пролягання кожного кабелю, тобто повна схема роботи всієї системи.

Головна характеристика проекту систем пожежної сигналізації - його оптимальність з точки зору вибору обладнання і розташування всіх елементів.

Крім доцільності структури технічних засобів також важливо врахувати зручність експлуатації системи і простоту поводження з нею, адже часто на підприємстві або в офісі більшість співробітників не мають досвіду експлуатації пожежної сигналізації будинку і не розуміють важливості правильної, коректної роботи з системою.

Також в проекті пожежної сигналізації необхідно врахувати можливість модернізації системи.

Технології розвиваються і оновлюються постійно, тому не дивно, що встановлена сьогодні пожежна сигналізація з використанням останніх оновлень завтра може виявитися безнадійно застарілою.

Проект пожарной сигнализации должен быть утвержден соответствующими органами и должен получить разрешение ввода в эксплуатацию. Для этого он должен отвечать нормам МЧС Украины и нормативным актам, регламентирующим использование пожарной сигнализации на объектах.

Проектування пожежної сигналізації:

№ п/п

Площа

Вартість проектних робіт

1

до 30 м²

від

2600

грн.

2

від 30-50 м²

від

2970

грн.

3

від 50-100 м²

від

3500

грн.

4

від 100-200 м²

від

4100

грн.

5

від 200-400 м²

від

4800

грн.

6

від 400-700 м²

від

5700

грн.

7

від 700-1000 м²

від

6800

грн.

8

від 1000-2000 м²

від

13700

грн.

Проектування пожежогасіння:

№ п/п

Кількість напрямків
(приміщень)

Вартість проектних робіт

1

До двух приміщень

від

13260

грн.

2

від 2 до 4-х

від

19750

грн.

Досвід роботи

28

років

Персонал фірми - це професіонали, готові виконати роботу будь-якої складності

Власний

Центр
Розробки

Більшість нових розробок ми тестуємо самі в лабораторних умовах

Більше

5000+

задоволених клієнтів

Це кращий показник нашої роботи

100%

Матеріальна
відповідальність

Ми несемо відповідальність перед своїми клієнтами

Оформити заявку

Хочете ми вам передзвонимо?

Надішліть запит для уточнення інформації