Пожежна безпека ВІД ГРУПИ КОМПАНІЙ ПРОВА І ПОЖНАГЛЯД-СЕРВІС

Системами газового, аэрозольного и порошкового пожаротушения: защищаются серверные, дата-центры, центры обработки данных (ЦОД), кроссовые, АТС, архивы, дизельгенераторные площадью 24 кв.м. и более. По желанию Заказчика могут быть запроектированы и смонтированы в помещениях меньшего размера.

ПРО НАШІ СИСТЕМИ ПОЖЕЖОГАСІННЯ

Використовується українське та зарубіжне устаткування для приміщень різних класів пожежонебезпеки на базі газів Хладон 125ХП, Хладон 227еа, СО2, Інерген, FM200, порошків ІСТО-1, П-АГС, Пирант-А, П-2АПМ.

Вартість робіт з монтажу, налагодження системи газового пожежогасіння з урахуванням обладнання, матеріалів і здавальних витрат розраховується індивідуально під вимоги замовника.

Виконуємо роботи з технічного обслуговування і ремонту систем протипожежної безпеки змонтованих нашою компанією. Приймаємо на технічне обслуговування установки порошкового, аерозольного і газового пожежогасіння змонтовані іншими фахівцями.

Пропонуємо повний комплекс послуг з технічного обслуговування та поточного ремонту. Забезпечуємо повний документальний супровід об'єкта з технічного обслуговування, проводимо навчання персоналу, консультуємо з питань пожежної безпеки.

Проектування

ПОЖЕЖНА СИГНАЛІЗАЦІЯ
СИСТЕМИ ПОЖЕЖОГАСІННЯ

Якщо розглядати установку пожежної сигналізації покроково, то першим основним етапом є проектування пожежної сигналізації для даного приміщення або будівлі

Пожежна сигналізація

Установка пожежної сигналізації доцільна в тих випадках, коли мова йде про безпеку персоналу і майна.

 • Газове пожежогасіння
 • Пінне пожежогасіння
 • Порошкове пожежогасіння

системи Газового пожежогасіння

Газове пожежогасіння відрізняється від інших видів пожежогасіння тим, що після спрацьовування системи майно (меблі, обладнання, цінні документи і т.п.), що знаходиться в приміщенні, не піддається впливу вогнегасної речовини.

Вода і піна можуть серйозно пошкодити матеріальні цінності, не кажучи вже про важливі документи, а газ швидко вивітрюється, не залишаючи ніяких слідів.
Еще одно преимущество, которым обладает газовое пожаротушение, в том, что не играет роли, где находится очаг возгорания, огонь погаснет в любом случае.

Температурний діапазон, в якому працює обладнання газового пожежогасіння, також досить великий, воно може працювати при мінусовій температурі, що робить можливим застосовувати модулі газового пожежогасіння в приміщеннях, які не опалюються.

Системи газового пожежогасіння не дуже дорогі в експлуатації. Єдине, що потрібно - це заповнення газових модулів після спрацьовування.

Однак заміна обійдеться набагато дешевше, ніж ремонт обладнання і меблів, які постраждали від води або піни.

ГОЛОВНІ ПЕРЕВАГИ ПОЖЕЖОГАСІННЯ:

 • Не руйнує озоновий шар
 • Не сприяє парниковому ефекту
 • Не має терміну життя в атмосфері
 • Не містить токсичних компонентів
 • Термічно не розкладається, не утворює корозійних і отруйних продуктів при контакті з вогнем
 • Застосування газу повністю безпечно для чутливого електронного обладнання, культурних і історичних цінностей, архівів і т.д.
 • Гасіння пожеж відбувається за 10-30 секунд
 • Системи розроблені за стандартами ISO
 • Не викликає статичної електрики при розвантаженні
 • Не викликає значних перепадів тиску, оскільки зберігається і розвантажується у вигляді сухого газу
 • Модулі пожежогасіння здатні забезпечувати незалежний захист відразу декількох приміщень від однієї батареї балонів.
 • Можливе збільшення часу розвантаження (для музеїв, архівів і т.д.)

СИСТЕМИ ПІННОГО ПОЖЕЖОГАСІННЯ

Пінне пожежогасіння – це швидке і ефективне усунення практично будь-якого типу загоряння. При цьому вартість системи автоматичного пінного пожежогасіння порівняно невисока.

Автоматичне пінне пожежогасіння знаходить широке застосування на різних об'єктах: підприємствах, підземних гаражах і автостоянках, в адміністративних і офісних будівлях.

Застосовувані на сьогоднішній день пінні концентрати є екологічно чистим продуктом і не шкодять здоров'ю людей. Піна практично не залишає слідів і легко забирається з приміщення.

ЯКИМ ЧИНОМ ВІДБУВАЄТЬСЯ ГАСІННЯ ПОЖЕЖІ ПІННИМ РОЗЧИНОМ?

Горіння відбувається за рахунок кисню повітря. Піна покриває об'єкт не допускаючи до нього даний газ, що зупиняє процес загоряння. Вона також запобігає виділенню горючих випарів. У свою чергу вода, яка міститься в пінному розчині, сприяє охолодженню об'єкта. Завдяки всьому цьому автоматичне пінне пожежогасіння ефективно справляється з погашенням твердих об'єктів і горючих рідин.

Пінне пожежогасіння справляється з вогнем за короткий проміжок часу, не дозволяючи йому поширитися.

Автоматичне пінне пожежогасіння може справно працювати в досить великому діапазоні температур. Але не рекомендується застосовувати його в неопалюваних приміщеннях, так як може відбутися замерзання води, що проходить через пожежний ствол або пожежний рукав.

СИСТЕМИ ПОРОШКОВОГО ПОЖЕЖОГАСІННЯ

Порошкове пожежогасіння здатне забезпечити високу пожежну безпеку будь-якого об'єкта. Воно підходить для використання в офісних будівлях, цехах підприємств, на складських приміщеннях, в гаражах, на закритих парковках, на електростанціях і так далі.

Для систем порошкового пожежогасіння може використовуватися порошок різних типів, як універсальний, призначений для гасіння всіх класів пожеж, так і спеціалізований, розрахований на пожежу певного класу.

Порошкове пожежогасіння здійснюється за рахунок розпилення порошку, створення «хмари», яке запобігає доступ кисню до вогнища спалаху. Порошок розпорошується під впливом газу, що знаходиться під високим тиском в балонах. Система порошкового пожежогасіння може бути як модульної (в кожному приміщенні встановлений автономний модуль), так і централізованої (порошок складується в одному місці). Запуск подібної системи здійснюється автоматично, передбачений запуск вручну.

Порошкове пожежогасіння можливе при низьких температурах, при яких неможливе використовування води або піни. Тому така система гасіння пожежі добре підходить для неопалюваних приміщень.

Порошкове пожежогасіння, на відміну від водного і пінного, завдає мінімальної шкоди для предметів, що знаходяться в приміщенні. Для усунення його наслідків досить прибрати порошок. Використовуваний для подібних систем порошок є хімічно інертний, безпечний з екологічної точки зору, і не становить загрози для життя і здоров'я людей. До його складу, як правило, входять органічні солі і спеціальні добавки, що не дають порошку злежатися.

СИСТЕМИ ПОЖЕЖОГАСІННЯ

Всі роботи виконуються «під ключ»

Досвід роботи

28

років

Персонал фірми - це професіонали, готові виконати роботу будь-якої складності

Власний

Центр
Розробки

Більшість нових розробок ми тестуємо самі в лабораторних умовах

Більше

5000+

задоволених клієнтів

Це кращий показник нашої роботи

100%

Матеріальна
відповідальність

Ми несемо відповідальність перед своїми клієнтами

Оформити заявку

Хочете ми вам передзвонимо?

Надішліть запит для уточнення інформації